• |
ide | kryesore

5 raste të reja me Covid në Kosovë dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë realizuar 358 teste për koronavirus, prej të cilave 5 raste kanë rezultuar pozitivë.


Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë viktimë, ndërsa numri total i rasteve aktivë aktualisht është 104.


Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve që të vaksinohen për të parandaluar përhapjen e pandemisë Covid.

Sakaq në 24 orë janë shëruar 8 persona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu