• |
ide | kryesore

Golem/ Mbytet duke u larë në det pushuesi 67-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një pushues ka humbur tragjikisht jetën në plazhin e Golemit.


Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari Xh. K.


Detaje nga policia: 

Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.