• |
ide | kryesore

Jennier Lopez e kujdesshme në lidhje me Ben Affleck

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez ka vendosur që këtë herë t’i hedhe hapat me kujdes në dashuri. Burime shumë të afërt të Jennifer thonë se ajo ndihet tashmë shumë e lumtur përkrah Ben Affleck, por nuk dihet ende gati për të folur publikisht për lidhjen e tyre e as për të marrë ndonjë vendim të madh.


“Ata janë përfshirë shumë me njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për “E! News”, teksa ka shtuar se nuk duhet të presim për ndonjë martesë në të ardhmen e afërt, sepse dyshja nuk dëshirojnë të nxitohen me veprime ligjore.


Ben dhe Jennifer, që ka vetëm pak muaj që është ndarë nga Alex Rodriguez, kanë rënë dakord që të mos martohen sërish. Burimet pranë tyre thonë se ata ndajnë të njëjtat mendime dhe nuk e shohin si diçka të nevojshme një fejesë apo martesë.

“Ata janë ingranuar shumë në jetën e tyre dhe në familje, por nuk ndjejnë nevojën për t;u fejuar ende apo për tu martuar. Ata kanë qenë të dy të martuar dhe nuk e shohin si diçka të domosdoshme. Ata të dy janë shumë të sigurt në marrëdhëniet e tyre dhe Ben e adhuron atë. Kjo lidhje është e thënë të ndodhi dhe të gjithë rreth tyre mendojnë se ata janë një dyshe perfekte”, ka thënë burimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu