• |
ide | kryesore

Temperatura deri në 35 gradë, parashikimi i motit për ditën e mërkurë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Bregdeti paraqitet me kthjellime por zonat e ulta dhe malore do kenë kalime vranësirash gjatë pjesës së parë të ditës. Parashikohet që pjesa e dytë e ditës por edhe orët e natës të sjellin largim të vranësirave nga vendi ynë duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese.


Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes po ashtu edhe në mesditë duke u luhatur nga 15°C mëngjesi deri në 35°C mesdita. Era do fryjë mestare dhe e fortë me shpejtësi deri 45 km/h, nga drejtimi Verior- Veriperëndimor ndërsa në det të hapur krijohet dallgëzim 4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu