• |
ide | kryesore

350 kg kokainë sekuestrohen në Portin e Pireut, vijon aksioni nga policia greke dhe DEA Amerikane

-Instant, Lajme, Planet

Një sasi prej 350 kg kokainë është sekuestruar sot në Portin e Pireut, në Greqi.


Mediet fqinje raportojnë se droga është gjetur në një kontejner të nisur nga Guatemala, që përmbante thasë me kafe.


Operacioni vijon ende nga policia e Athinës në bashkëpunim me DEA Amerikane.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu