• |
ide | kryesore

E fundit/ Të shtëna me armë zjarri në plazhin e Zvërnecit

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit. Mësohet se pas një konflikti mes disa personave, L. RR., rreth 42 vjeç ka qëlluar tre herë në ajër.

Nuk raportohet për persona të lënduar ndërkohë efektivët e policisë po krehin zonën për kapjen e 42 vjeçarit si dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu