• |
ide | kryesore

Edi Rama krah Dua Lipës: Çfarë çike!

-Instant, Paparazzi, Slider

Kryeministri Edi Rama duket të jetë mjaft entuziast pas takimit me Dua Lipën.


Përmes një statusi një Facebook kryeministri Rama shpreh lëvdatat e tij për artisten me famë botërore duke e portretizuar si një person të thjeshtë, të edukuar dhe të mençur.


Në dorë këngëtarja shihet të ketë edhe veprat e artit të kryeministrit të përmbledhura në një libër me mbishkrimin “Edi Rama…Work”.

Dua Lipa ndodhet në Tiranë për një nisëm bamiresie për të rindërtuar një kopësht të dëmtuar nga tërmeti i 26 Nëntorit.

6 Comments

  1. Veshja e saj nese ka qene takim i planifikuar ose tregon respektin e madh qe ka per kryeministrin, ose Rames nuk i rruhet me per gje dhe ja ka kerkuar vete.

  2. e kapi edhe i foto me kte

    ky moderni, snobi katnar, me kujton refugjatet e pare te vobekte te ambasadave dhe anijeve,

    qe na nisnin fotot e para afer nje vespe apo nje citroen te parku ne rruge.

    ata te shkretet aq kishin aq benin, po ky kellira eshte qamet fare !!!

  3. Dua Lipa nuk voton dhe nuk e zgjedh pushtetin ne Shqiperi dhe as ne Kosove. Ajo vjen ketu dhe ne vend qe opinioni ta respektoje pse ajo kontribuon per ne te mire me parate e saj , te cilat nuk i ka fituar ne Shqiperi, rrime e fantazojme e paragjykojme. Edshe po te ishte dikush tjeter kryeminister e kryebashkiak ajo do t’i kishte takuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu