• |
ide | kryesore

Policia kap djalin e Azem Hajdarit me drogë në makinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka shoqëruar djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me të atin.


23-vjeçari Azem Hajdari është shoqëruar nga “blutë” pasi i është gjetur një sasi e vogël narkotike e llojit hashash.


Së bashku me të është shoqëruar edhe një shok i tij që ndodhej në të njëjtën makinë, raporton panorama.

Dy të rinjtë ishin duke udhëtuar me një mjet luksoz në territorin e qarkut të Elbasanit, ku u ndaluan nga policia për kontroll. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia lidhur me aksionin në fjalë.

9 Comments

 1. Po motra me cin po shkepet ne ket moment?

  Se do bote termet elektoral, jo per gjo

  e paska pas fjalen per termet krevati

  se murem vesh ne kohe ne gjonat e trasha

 2. Po nipi enver bythes?
  Polici prokurori gjykata akademi ushtri dekanat mjekesi naqellar tirellar tarellar po niko peleshbythe me miell serb? O ju qifsha motrat.

 3. Kapini keta me nga pese gram hashash per perdorim vetjak dhe lerini gomonet te ikin rehat .Ashtet i qelbur ,ah police te pjerdhur .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu