• |
ide | kryesore

Qëllohet me armë 40-vjeçari në Roskovec, policia në kërkim të autorit

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia është në ndjekje të një 50-vjeçari në Fier, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta ka plagosur me armë zjarri shtetasin me inicialet E.H. Blutë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Ngjeqar, Roskovec. Pas një konflikti për motive të dobëta, është plagosur në këmbë me armë zjarri shtetasi Edvin Hoxha, 40 vjeç.


Ndërkohë është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i kësaj ngjarje Ushtar Stani, 50 vjeç. Fatmirësisht 40 vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu