• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur.


Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur ”Grand” në Njësinë Nr.2.


Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja por Policia ka mbërritur dhe rrethuar zonën përreth.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu