• |
ide | kryesore

Zbulohen identitetet e të plagosurve në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

32-vjeçari, Altin Gjoka dhe 28-vjeçari, Jetmir Marashi janë dy të rinjtë e plagosur gjatë mbrëmjes së sotme në Tiranë.


Ata u dërguan me makina të rastit për në spital teksa raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën. Gjoka dhe Marashi janë banorë të zonës dhe pa precedentë penalë. Ata janë tek Trauma ku po operohen për të hequr plumbat të cilët nuk i kanë prekur organet jetësore.


Autori sipas Policisë është identifikuar, por nuk është kapur ende.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu