• |
ide | kryesore

Nesër shkëputje energjie, OSHEE njofton për zonat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të Vorës.


Në njoftim saktësohet, se nga ora 9:00 deri në 14:00 do të stakohet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave, në disa biznese dhe tre pallate në qendër të Vorës.


Njoftimi i OSHEE:

Mirmbrema/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 26 korrik

Në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 26 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-14;00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
Disa biznese dhe 3 pallate në qendër Vorë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu