• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Dita nis me diell por mesdita sjell vranësira

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb, dita nis me mot të kthjellët dhe vranësira të lehta në zonat e ulëta dhe malore ndërsa zona përgjatë vijës bregdetare do të paraqitet me kthjellime. Por mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim të vranësirave në vend, ndërsa shira të izoluar dhe të papërfillshëm sërish rrezikon zona e Alpeve Shqiptare.


Temperaturat e ajrit rriten sërish në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 16°C mëngjesi deri në 38°C mesditaLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.