• |
ide | kryesore

Plagoset me armë zjarri një person i shpallur në kërkim në Shkodër, transportohet tek Trauma

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person ka mbeturi i plagosur ditën e sotme në Shkodër, pas disa të shtenave me armë. Pasi ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Shkodrës, i plagosuri 52-vjeçar është nisur me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë.


Ende nuk dihet rrethanat e ngjarjes. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të situatës.


1 Comment

  1. Keta lloj derrash me mirw ti vrasin sesa keshtu. Tani i duhet popullit te paguaje per sherbimin shendetsor te ketih dhe pastaj per ta mbajtur e ushqyer ne burg. Ose te nderroje ligji, keta ti heqin vete shpenzimet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu