• |
ide | kryesore

Shpërthen në flakë shtëpia e 80-vjeçarit në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në lagjen nr.18 në Durrës.


Policia njofton, se është shkrumbuar banesa e pabanuar e shtetasit F. B., 80-vjeç. Për fat të mirë, veç dëmeve material nuk ka raportime për të lënduar.


Ndërkohë, shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve, ndërsa grupi hetimor, po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Detaje nga policia: 

Më datë 25.07.2021, në orën 16:05, në lagjen nr.18, Durrës, ka rën zjarr në banesën e pabanuar të shtetasit F. B., rreth 80 vjeç. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu