• |
ide | kryesore

Krim në familje, 47-vjeçari goditet në kokë nga familjarët dhe humb jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 47-vjeçar është vrarë në fshatin Gurrë e Vogël në Klos. 47-vjeçari Ylber Elezi është goditur nga familjarët pas një sherri të ndodhur mes tyre. Lezi është gjetur nga pa shenja jeta dhe i dhunuar në banesën e tij, ndërkohë që bashkëshortja dhe vajza e tij nuk linin policinë të futej në banesë.


Ende nuk dihet shkaqet që kanë çuar në këtë ngjarje të rëndë, ndërsa dyshohet se Elezi është goditur në kokë. Kanë qenë fqinjët të cilët kanë njoftuar policinë, që më pas në momentin kur ka mbërritur në banesë ka hyrë me forcë brenda.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu