• |
ide | kryesore

Valixhe me eksploziv? Alarm fals për rrezik në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka rezultuar në alarm të rremë, alarmi për bombë këtë pasdite në Tiranë, ku një valixhe e braktisur në anë të një dyqani ka ngritur dyshime për eksploziv.


Burime mediatike bëjnë me dije se pas konstatimit dhe neutralizimit është vënë re se brenda valixhes ndodheshin rroba.


Lexo më tej: Valixhe e braktisur në trotuar/ Alarmohet policia, njoftohen forcat xheniere 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu