• |
ide | kryesore

Bllokojnë rrugën dhe bëjnë videoklip/ Policia ndalon të rinjtë me makina luksoze

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit bën me dije se mbrëmjen e djeshme ka marrë një telefonatë se disa persona po xhironin një videoklip në Unazën e Madhe. Pas marrjes së njoftimit, patrulla e Policisë Rrugore shkoi në vendngjarje dhe konstatoi se ishin 5 automjete të ndryshme që po xhironim videoklip dhe kishin penguar lëvizjen e mjeteve të transportit rrugor gjatë xhirimeve në rruge.


Për këtë arsye u bë arrestimi i personave të përfshirë në këtë shkelje për veprën penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit rrugor”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu