• |
ide | kryesore

Digjet një magazinë me parkete në Gjirokastër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një magazinë me parkete dhe lëndë drusore është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në Gjirokastër.


Për momentin nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.


Ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu