• |
ide | kryesore

Kanosi familjen duke qëlluar me automatik pranë banesës së tyre, kapet i riu në Kurbin

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 23-vjeçar është arrestuar në Kurbin pas sinjalizimit nga qytetarët për kanosje. Sipas policisë pas një konflikti me çiftin P. N. dhe V. N., një i ri 23-vjeçar ka shkuar dhe ka qëlluar me armë zjarri në ajër pranë banesës së tyre.


Policia më pas ka neutralizuar dhe arrestuar 23-vjeçarin D. Gj., si dhe është sekuestruar arma e zjarrit automatik, me të cilën i riu ka qëlluar në ajër. I riu do të përballet me akuzën e armëmbajtjes pa leje dhe atë të kanosjes.


1 Comment

  1. naj ndihme zgjidhje per konfliktin qe pershkallezohet ne nivel te tille a rekomandjne kto forcat policore … apo vec futi prangat plasi nburg se jemi shtet me polici …
    pthuu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu