• |
ide | kryesore

Kate Beckinsale : Kam dy vite që nuk e kam takuar vajzën

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja , Kate Beckinsale së  fundmi është ribashkuar  pas dy vitesh me vajzën e saj, Lily Sheen.


Kate tregoi në një intervistë se arsyeja përse nuk e kishte parë vajzën ishte për shkak të pandemisë COVID-19.“Unë nuk e kam parë vajzën time për dy vjet. Gjithashtu, unë shkova në Kanada për punë dhe ajo nuk mund të vinte të më shihte. Dy vite duke mos parë fëmijën tuaj, për mua, është gjëja më e pahijshme”, u shpreh aktorja. Sheen është fëmija i vetëm i Beckinsale. Babai i saj është aktori Michael Sheen, me të cilin Beckinsale qëndroi e lidhur tetë vjet para se të ndaheshin në 2003.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu