• |
ide | kryesore

Shpëtoi prej policisë gjatë operacionit antidrogë, i arratisuri kapet disa minuta më vonë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kapet drejtuesi i Benz-it që i iku policisë gjatë operacionit dhe madje rrezikoi jetën e efektivëve. Policia ka arritur ta kapë pas disa minutash, disa metra larg vendit të ngjarjes, shkruan Balkanweb.


Operacioni u zhvilluar nga policia pranë Shkollës së Bashkuar në Tiranë. Makina luksoze me xhama të zinj ndalohet nga Forcat Speciale, të cilët i kërkojnë të hapin derën, por shoferi i jep gaz mjetit dhe largohet me shpejtësi, duke rrezikuar jetën e tyre.


3 Comments

  1. Ai ka përgjuar dhe regjistruar Lulzim Bashën gjatë kohës që është bërë sajimi i videos “Babale” dhe ajo do të publikohej, Salianji me kamera, apo me audio-përgjues, me stilolapsa apo mjete të tjera, ka mundur ta regjistrojë Lulzim Bashën në zyrën e tij, në bisedën që kanë bërë për publikimin e këtij materiali dhe shitjen për publikun si video-skandal.

    Megjithëse kanë qënë në dijeni se personi i regjistruar me audio-përgjimin “Babale”, nuk ka qënë vëllai i ministrit të Brendshëm të asaj kohe, Fatmir Xhafaj.

  2. Po per Nik pederastin e ndraghetes me gjith grun bushtren e italioneve we ka mor ter tenderat e shendetsis ne kembim te spinsorizimit te fushates ka nai koment o patronazhist mi halesh ?? Apo Sala Sala , mere fute salen meten lulin Ramen Velin pederastin me patent hollandeze apo vetem me parti ecet ne shqiperi ?? Hani byrek me mut ashtu me mish se u ngatrrova

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu