• |
ide | kryesore

Tërmeti “shkund” Shqipërinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak minutash në një pjesë të vendit. Raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytet, teksa epiqendra dyshohet në Adriatik, pranë Lezhës. Magnituda e lëkundjeve ishte 4.1 e Shkallës Rihter.3 Comments

      1. Llumi aparaturat që janë më afër e masin më saktë dhe Igjeum e mat më saktë mos flisni traplliqe si EDroga.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu