• |
ide | kryesore

Zbulohet mesazhi që fshihet pas bizhuterive që Ben Affleck i dhuroi JLO për ditëlindje

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez festoi së fundmi ditëlindjen e saj me partnerin Ben Affleck.


Përmes rrjetit të saj social, Jennifer postoi për ditëlindje  foto të saj me bikini ,teksa mbante dhe disa bizhuteri. Beth Bugdaycay, që shërben si drejtore krijuese dhe bashkëthemeluese e Foundrae, zbuloi se Ben ishte ai që ia dhuroi  bizhuteritë  këngëtares.“Me bizhuteritë e personalizuara që Ben zgjodhi për Jennifer, qartësisht tregon dashurinë e tyre, por është edhe një rikujtim për aftësinë që ata kanë për të ndryshuar dhe për t’u rritur. Për shembull, një nga medaljonët që ai zgjodhi përfaqëson qëndrueshmëri, të cilën ne e përshkruajmë si të egër dhe të bollshme. Lulet janë ushqyer me pasion dhe vazhdojnë të lulëzojnë, edhe në errësirë, kundër fatkeësive. Por ne nuk mund t’i ndajmë lulet nga gjembat. Gjembi është risku që ne marrim përsipër për diçka që duam, për të jetuar jetën plotësisht pa rezerva”, tregoi ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu