• |
ide | kryesore

Adele dhe partneri i saj, në një lidhje jo serioze

-Instant, Paparazzi, Slider

Para disa ditësh këngëtarja Adele dhe Rich Paul konfirmuan se janë në një lidhje dashurie.

Dyshja u shfaq për herë të parë së bashku teksa shëtisnin në New York. Në fotot e shkrepura nga paparacët, Rich shihej duke i hedhur dorën rreth shpatullave Adele dhe të afruar me njëri tjetrin. Mirëpo një burim i afërt me këngëtaren ka treguar për mediat se ata janë në një lidhje prej pak muajsh dhe nuk dëshirojnë të kenë një lidhje serioze për momentin.“Nuk është shumë serioze, por po kalojnë mirë. Ata kanë miq të përbashkët, kështu që kjo ka qenë gjë e mirë. Ajo po kënaqet dhe është bërë shumë sociale”,u shpreh burimi.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.