• |
ide | kryesore

Dua Lipa “peng” tek Ramat/ Gregu selfie nga plazhi me të ftuarit e babit

-Instant, Paparazzi

Imazhi i Dua Lipas këto ditë të nxehta korriku ka kaluar në shërbim të familjes kryeministrore. Pas njohjes fillestare në godinën e kryeministrisë me Edi Ramën, pas drekave dhe darkave zyrtare, familja e Dua Lipës ka vendosur të shijojë disa momente në plazh bashkë me familjen kryeministrore.E ka zbuluar këtë Greg Rama, djali i kryeministrit, që nuk i ka rezistuar selfie me këngëtaren e famshme.

Nuk dihet sa do të qëndrojnë bashkë Lipat dhe Ramat, por sigurisht që shfaqja në krah të yllit të muzikës pop, i jep një feksje tjetër shkëlqimit të zvenitur të Ramës nga skandalet e korrupsionit, që është edhe shkaku kryesor se përse qindra mijëra të rinj shqiptarë ikin jashtë vendit. Por Dua pa dyshim që është një nga këngëtaret më të klikuara për momentin, për adoleshentët shqiptarë. Dhe sa të jetë kështu, nuk ka “levitating” që e shpëton nga kthetrat e politikës.

3 Comments

  1. Po dhe kjo Duhet te jet degjenerat si ky i shkerdheri i degjeneruar qe ka nderruar 4 gra, dhe gruaja e Surrelsit ka nderruar 5 burra, me sa di dhe una kjo Dua ka nderruar nja 8 te dashur keshtu qe degjenerata ndjek degjeneraten.

  2. Dua Lipa takohet me familjen mbreterore

    ky gregu eshte princi pretendent i fronit apo i sati ne liste eshte?

    mos i thoni qe eshte zaho perpara, se e hoqi qafe…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu