• |
ide | kryesore

E rëndë në Tiranë/ Foshnja ndërron jetë pak orë pas lindjes

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë pak orë pas mesnate. Mësohet se nje foshnjë e sapo lindur ka ndërruar jetë. Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje ndërkohë që familjarët e foshnjes kanë akuzuar mjekët se nuk i dhanë kujdesin e duhur.


Nga njoftimi i policisë mësohet shumë pak rreth ngjarjes dhe thuhet se shëndeti i foshnjes u përkeqësua papritur.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu