• |
ide | kryesore

Johnny Depp i rikthehet muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori, Johnny Depp ka vendosur së fundmi t’i rikthehet muzikës.

Sipas ‘Daily Mail’, John do të publikojë së bashku me kitaristin  Jeff Beck një album që do të titullohet “Hi Ho Silver Lining”. Gjithashtu ai ka incizuar edhe një version të këngës së John Lennon, “Isolation” me Jeff. Para bashkëpunimit me kitaristin, aktori  ka luajtur në grupin “Hollywood Vampires” së bashku me Alice Cooper dhe Joe Perry.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.