• |
ide | kryesore

Përndiqte një 30-vjeçare, procedohet penalisht në Berat një 47-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 47-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Fierit.


Uniformat blu bëjnë me dije se 47-vjeçari Sh.H., banues në Patos ka përndjekur dhe ka ngacmuar në mënyrë të vazhdueshme nëpërmjet telefonit një 30-vjeçare.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin Sh. H., 47 vjeç, banues në Patos, pasi ka përndjekur dhe ka ngacmuar në mënyrë të vazhdueshme nëpërmjet telefonit, një shtetase 30 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu