• |
ide | kryesore

Kelly Clarkson paguan 200 mijë dollarë në muaj ish-bashkëshortin pas divorcit

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Kelly Clarkson është urdhëruar që t’i japë ish-bashkëshortit të saj, Brandon Blackstock një shumë prej rreth 200.000 dollarë në muaj pas divorcit të tyre.


Pjesa më e madhe e shumës, rreth 150 mijë dollarë do të jepen si ndihmë bashkëshortore dhe 45.601 dollarë për mbështetjen e dy fëmijëve të tyre, River dhe Remington. Gjithashtu Kelly do t’i paguajë ish-bashkëshortit të saj 1.25 milion dollarë për të mbuluar tarifat e avokatit dhe shpenzimet e vazhdueshme gjatë procesit të divorcit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu