• |
ide | kryesore

Kivanc Tatlitug i rikthehet aktrimit

-Instant, Paparazzi, Slider
Mediat turke kanë raportuar së fundmi se aktori Kivanc Tatlitug do i rikthehet aktrimit.


Sipas tyre, Kivanc do të marrë pjesë në një serial belg të titulluar “Into the Night”, një nga prodhimet më të ndjekura në Netflix. Seriali është i zhanrit dramë-thriller dhe kasti përbëhet nga aktor të vendeve të ndryshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu