• |
ide | kryesore

Ambasadorja e SHBA-së në Selinë Blu, takohet me kryetarin Basha

-Instant, Lajme, Të fundit

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë,  Yuri Kim ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike, ku po zhvillon një takim me kryetarin e kësaj partie, Lulzim Basha. Vizita e diplomates amerikane në Selinë Blu vjen pas publikimit të raportit të OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit si dhe pas rikonfirmimit të kryeqeveritarit në krye të PD-së.


Nuk dihet ende agjenda e bisedimeve në këtë takim, ndërkohë që pritet të ketë një deklaratë për mediat nga Yuri Kim pas tij.


1 Comment

 1. Pse nuk dihet axhenda o lapsi ? Te gjithe e dine axhenden. Ajo po con porosite e Rames

  qe te rrije urte, te beje gjoja si i revoltuar, te hyje ne parlament si pule qe te mos i prishe

  imazhin liderit global, te beje gjoja opozite sa per te mashtruar popullin opozitar dhe nese

  i zbaton kerto porosi lideri nuk do kursehet dhe do te dije si ta shperbleje dhe pastaj

  o qejf o qejf edhe 4 vjet palle si kryetar i opozites per te pergatit deshtimin e radhes

  deri sa te mosbetet kembe opozitari ne Shqiperi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.