• |
ide | kryesore

Brenda rezidencës 15.4 milionë dollarëshe të Lil Wayne

-Instant, F1, Stil

Mediat e huaaja kanë raportuar së fundmi se reperi , Lil Wayne ka blerë një rezidencë në Los Angeles.


Sipas mediave, prona e Wayne kushton rreth 15.4 milionë dollarë dhe ka shtatë dhoma gjumi, tetë banjo, një bar në natyrë, një dhomë familjare me pamje nga pishina e tij, teatër si dhe një palestër.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu