• |
ide | kryesore

Djegia e plehrave në Fier/ Basha: Helmohen familjet, hesht drejtësia

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për djegien e mbetjeve urbane në qytetin e Fierit. Nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Twitter“, kreu i PD Basha, e cilëson këtë ngjarje si katastrofë e sipas tij është duke helmuar familjet.

Ai nënvizon gjithashtu se PD ka depozituar në SPAK faktet, si dhe shton se është koha për të ngritur zërin, për veten, shëndetin, e familjet tona.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.