• |
ide | kryesore

George Clooney, baba për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal do të bëhen prindër për herë të dytë.


Burime të afërta me ciftin kanë treguar për mediat se Amal po pret sërish binjakë por ende nuk ndihen gati të ndajnë me publikunkëtë lajm të bukur.“Amal ka kaluar tremujorin e saj të parë dhe tashmë ka filluar të shfaqet në publik, kështu që shumë shpejt do ta dinë të gjithë,” u shpreh burimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.