• |
ide | kryesore

Gjendet i vrarë me armë zjarri një 13 vjeçar në Kurbin (VIDEO)

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 13 vjeçar është gjetur i vrarë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gernac Malësi në Kurbin, ku i mituri me mbiemrin Keqi është gjetur i vrarë me armë zjarri.


Sipas informacioneve paraprake dyshohet se në afërsi të një banese disa fëmijë që kanë qenë duke lozur dhe kanë gjetur një armë ku shkrepja e saj ka rezultuar fatale për 13 vjeçarin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu