• |
ide | kryesore

Zjarr i madh në Ksamil

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një zjarr i madh ka nisur në hyrje të Ksamilit, në kodrën përballë detit.


Flakët të cilat kane shkrumbuar disa pemë dhe shkurre.


Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, nëse ka qenë i qëllimshëm apo jo.

Zjarrfikësja në vendngjarje për të penguar përjapjen e zjarrit në banesa të cilat për momentin nuk janë afër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu