• |
ide | kryesore

I preu fytin gruas me thikë, vrasësi shqiptar del para gjykatës në Athinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Është dërguar në gjykatë vrasësi i 31-vjeçares që jetonte në Greqi, Anisa Shehu. Florand Shehu, bashkëshorti vrasës, ka kaluar përpara hyrjes së gjykatës i heshtur dhe me kokën ulur. Shehu mësohet se nuk ka thënë asgjë përpara gjykatës, prej të cilës ka kërkuar kohë të përgatisë mbrojtjen.


Një ditë më parë 40 vjeçari u vetëdorëzua në polici pasi kishte vrarë me thikë bashkëshorten e tij Anisën, pas një sherri për xhelozi që kishin në banesën e tyre në rrugën Lambro Kalconi, në Dhafni.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu