• |
ide | kryesore

Përgjaken rrugët e vendit/ Mjeti përplaset me murin, ndërron jetë shoferi dhe pasagjerja 16-vjeçare

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy të rinj: një djalë 23-vjeç dhe një vajzë vetëm 16-vjeçe kanë humbur jetën orët e para të mëngjesit si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë.  Shkak i aksidentit tragjik dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë, me të cilën 23-vjeçari po udhëtonte në një kthesë, në vendin e quajtur ‘’Mbi sukë’’. Si rezultat i një kthese në rrugë, makina ka dalë jashtë kontrollit dhe për pasojë dy të rinjtë kanë gjetur vdekjen.


Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:45 të kësaj të shtune. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit


3 Comments

  1. Mesoni per crregullimet e personalitetit njerez se do te perfundoni keshtu si kjo
    vampiret jane te njohshem
    nje shenj jane edhe makinat e shtrenjta
    dhe gocat qe zhvishen e lyhen shume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu