• |
ide | kryesore

Situatë emergjente, tjetër vatër zjarri në Vlorë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vlora vijon të jetë një nga qarqet më problematike për zjarret. Së fundi raportohet për një vatër të re pranë fshatit Xhyherin të Shushicës. Forcat zjarrfikëse janë në terren për të të ndërhyrë. Ndërkohë prej 5 ditësh ka vatra zjarri aktive në Karaburun ku ndërhyrja po bëhet me mjete rrethanore pasi është e pamundur të ndërhyhet. Një natë më parë u regjistruar një vatër zjarri edhe në Ksamil. Shihni pamjet që sjell Lapsi.al1 Comment

  1. Jam i zënë këto ditë me Projektin Sërb dhe mikun tim Vuçiçin,

    Përndryshe do vija vetë në Vlorë që tu bëja flakëve çiçin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu