• |
ide | kryesore

Boris dhe Carrie Johnson në pritje të fëmijës së dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Boris Jonson dhe bashkëshortja e tij Carrie janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.


Lajmi u bë  i ditur për fansat nga vetë gruaja e kryeministrit të Britanisë përmes një postimi në rrjetin e saj social, Instagram. “Në fillim të vitit përjetova një abort që më theu zemrën. Ndjehem me shumë fat që jam sërish shtatzënë, por gjithashtu jam ndjerë si një çantë e mbushur me nerva.cështjet e fertilitetit mund të jenë tepër të vështira për shumë njerëz, vecanërisht kur në platforma si Instagrami cdo gjë duket sikur po shkon më së miri. U ndjeva pak më mirë kur dëgjova nga njerëz që kanë përjetuar humbje njësoj si unë, kështu që shpresoj që në një mënyrë ndarja e kësaj historie mund të ndihmoj edhe të tjerët” u shpreh Carrie.Ndërkohë në prill të 2020-s, ajo solli në jetë fëmijën e parë të saj dhe të Boris, një djalë që e pagëzuan me emrin Wilfred


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu