• |
ide | kryesore

Dolly Parton mbështet publikisht Britney Spears: Kam kaluar dhe unë një situatë të tillë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dolly Parton ka folur së fundmi për kujdestarinë e Britney Spears.


E ftuar në “Watch What Happens Live With Andy Cohen”, Dolly shprehu publikisht mbështetjen e saj ndaj këngëtares. “Unë përpiqem të mos përfshihem në jetën e njerëzve të tjerë. Megjithatë, unë mendoj se ajo është një artiste dhe një vajzë e mrekullueshme .I uroj asaj më të mirat!”, deklaroi Parton. Gjithashtu ajo zbuloi se e kupton Britney-n, pasi më parë ajo kaloi një situatë të ngjashme kur hoqi dorë nga partneriteti i saj me Porter Wagoner.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *