• |
ide | kryesore

George dhe Amal Clooney reagojnë pas lajmeve për një shtatzani

-Instant, Paparazzi, Slider

George dhe Amal Clooney kanë  reaguar së fundmi ndaj lajmit se do të bëhen prindër për herë të dytë.


Përfaqësuesi i tyre ligjor ka deklaruar për meediat se Amal nuk është në pritje të një fëmije.“Lajmet që thuhet se Amal Clooney është shtatzënë nuk janë të vërteta.“, ka thënë përfaqësuesi. Aktualisht  cifti së bashku me fëmijët e tyre binjakë Ella dhe Alexander  janë fotografuar teksa shëtisnin në Itali.


All together: The  couple's representative representative confirmed they are not expecting their third child on Friday

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu