• |
ide | kryesore

Candace Cameron kërkon falje pas publikimit të një video ‘të çuditshme’ në TikTok

-Instant, Paparazzi, Slider

Përveç publikimit të jetës së saj në Instagram, Candace Cameron Bure gjithashtu vazhdon me trendet më të fundit në TikTok. Por aktorja e Full House u prit me kritika të papritura pasi krijoi videon e saj më të fundit në platformë.


Në TikTok-in e saj, të vendosur në këngën e Lana Del Rey “Jealous Girl”, Candace rregullon flokët e para se të fillojë të sinkronizohet me tekstin, “Baby, I’m a gangster too and it takes two to tango/You don’t wanna dance with me, dance with me.”  ” Ylli 45-vjeçar i Hallmark pastaj shikon drejtpërdrejt në kamerë para se të kapë një Bibël.


“Kur ata nuk e dinë fuqinë e Frymës së Shenjtë,” shkroi ajo në titullin TikTok.

Pasi shpërndau videon në faqen e saj, nëna e tre fëmijëve e postoi edhe në Instagramin e saj. Rezulton se ndjekësit kishin shumë për të thënë për klipin 13 sekondash. Në një lëvizje të rrallë, ylli i Hallmark shkroi në Instagram Stories atë ditë dhe kërkoi falje.

“Sapo erdha në shtëpi dhe lexova shumë mesazhe që nuk ishin të kënaqur me postimin tim të fundit në Instagram që ishte një video TikTok,” tha ajo. “Dhe unë zakonisht nuk kërkoj falje për këto gjëra, por shumë prej jush menduan se ishte e çuditshme, dhe më vjen keq. Ky nuk ishte qëllimi im. Unë isha duke përdorur një klip shumë specifik nga TikTok dhe duke e aplikuar atë në fuqinë e Frymës së Shenjtë, e cila është e pabesueshme. “

Ajo vazhdoi: “Dhe kaq shumë prej jush menduan se unë po përpiqesha të jem joshëse, që do të thotë qartë se nuk jam një aktore shumë e mirë sepse po përpiqesha të isha e fortë, jo seksi ose joshëse. Pra, mendoj se nuk funksionoi, por e fshiva atë. “

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu