• |
ide | kryesore

Familja Gucci, të zhgënjyer nga filmi për jetën e tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Anëtarët e familjes Gucci kanë shprehur së fundmi pakënaqësitë e tyre lidhur me filmin “House of Gucci”.


Një nga kushërirat e Maurizio-s ka treguar për mediat se janë vërtet të zhgënjyer nga realizimi i filmit.Ata po vjedhin identitetin e një familje për të fituar, për të rritur të ardhurat e sistemit të Hollywood-it. Familja jonë ka një identitet, privatësi. Ne mund të flasim për gjithcka, por ka një kufi që nuk mund të kalohet, u shpreh ajo. Gjithashtu Patrizia t është përpjekur gjithashtu të kontaktojë bashkëshorten dhe bashkëprodhuesen e Scott në film, Giannina Facio, por nuk ka marrë ende një përgjigje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.