• |
ide | kryesore

(Fotot) Zbuloni ku ndodhet vendi i fshehtë në Ksamil, që la pa fjalë Dua Lipën

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Vetem shumë pak kilometra e ndajnë nga Saranda, një gji i zbuluar sëfundmi, me rërë të bardhë dhe ujin e kristaltë që të sjell në mëndje parajsën mbi tokë, Maldive.


Tashmë destinacion i shumë kërkuar nga shqiptarë dhe jo vetëm, “magjia” Kep Merli la pa fjale dhe ish-presidentin francez Nicola Sarcozy së bashku me gruan e tij Carla Bruni.


Vendi që Dua Lipa nuk do donte të ikte kurrë.

Të paktën kështu shprehet pop stari shqiptar në një postim në Instagram.

Pushimet verore të Duas për te cilat foli dhe prestigjozja Daily Mail duket se do të qendrojnë gjatë në memorien e saj,  familjes dhe personave të tjerë që e shoqërojnë, te cilët po ashtu ndihen të ekzaltuar nga bukuritë që ka vendi jonë.

©LAPSI.AL

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu