• |
ide | kryesore

Gjendet një granatë dore në Elbasan, forcat xheniere drejt vendngjarjes

-Instant, Lajme, Të fundit

Është gjendur ditën e sotme  një granatë dorë në Elbasan. Mësohet se granada është gjetur në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”. Mësohet se granata është konstatuar në anë të rrugës nga kalimtarët të cilët kanë njoftuar policinë.


Me marrjen e njoftimit shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke vendosur perimetër të sigurisë si dhe janë njoftuar forcat xheniere. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu