• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori Saginaw Grant

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Saginaw Grant ka ndërruar jetë në moshën  85-vjecare.


Lajmi u bë i ditur nga publicistja e tij Lani Carmichael e cila zbuloi se aktori vdiq ditën e mërkurë nga shkaqe natyrore.”Ai e donte Oklahoma-n dhe Los Angeles-in. Ai e bëri shtëpinë e tij këtu si aktor, por kurrë nuk i harroi rrënjët e tij në Oklahoma”, u shpreh Lani.Saginaw ishte i njohur për rolet e tij në  “The Lone Ranger”, “The World’s Fastest Indian”, “Breaking Bad”, “Baywatch”, “My Name Is Earl”, “Saving Grace”, “American Horror Story”, “Shameless”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu