• |
ide | kryesore

Richard Grenell për vizitë në Shqipëri, publikon foton me Ramën: Rrëfime ngjarjesh me mikun tim, në Tiranën e nxehtë

-Instant, Lajme, Të fundit

Pak ditë pas vizitës në Beograd, Richard Grenell ka vizituar Shqipërinë. Lajmin e ka dhënë vetë Grenell përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku thotë se të dy kanë konsumuar një drekë ditën e djeshme.


“Rrëfime ngjarjesh gjatë një dreke këtë të diel me mikun dhe kryeministrin shqiptar, Edi Rama, në Tiranën e të nxehtë”, ka shkruar Grenell.


Para disa ditësh, Grenell ishte në Beograd, ku dhe postoi një foto me ministrin e Ekonomisë në Serbi, Sinisha Mali.

12 Comments

 1. Edhe të presësh nga e djathta amerikane mik me të majtën shqiptar. Por që as Grenell sështë i djathtë as Rama i majtë. Të dy janë opurtonistë dhe kjo i bashkon.Pse nuk takon Bashën???

 2. Njeriu i vetëm amerikan per te cilin Merkel ishte e gatshme të prishte mardhëniet me USA duke e shpallur “non grata”.
  Ky diktatoruci e ben mik…

 3. YMER GELBAZA KELLIRA ESHTE PRANUAR URGJENT NE QSUT ,PROBLEME ME BYTH NGA TAKIMI ME RICHARY GRENELL! thotë:

  NE MUNGESE TE LAL DHJERIT RICHARD GRENELL KA VENDOSUR TJA FUS KARIN NE BYTH YMER GELBAZA KELLIRES DHE FRROK CUPIT

 4. Te dy keta,lobisti pro serb Grenwell, minishengisti tradhetar,bashke me Bolton ,i bashkon pro-serbizmi, ndarja e Kosoves, dhe Minishengeni. Sic perfundoi koha dhe aventurat e Grenwell, ashtu do jete dhe fundi i ketij tradhetarit shqipfoles. JO MINISHENGEN

 5. Merrni edhe nga nje mikrofon . Pallosh jo grida por ti dyhet t mbash “mikrofonin” gjithmone para gojes se pastaj oh oh oh do te ta bejem ne ty o kurve bur.

 6. jam afer te 50 dhjetave, dhe vetem 2 miq kam.

  te njohur kam plot.

  kta sa kollaj bejne miq mer vlla!

  njoni ne amerike, tjetri ne paris, e londer, as 10 min nuk shpenzojne dhe miq te ngushte !!!!

  do doja te dija sekretin e ktyre per miqesine

 7. Qysh prej fillimit ai ishte gjëja më e keqe që ka pjellë kombi ynë. As human as huge; as komunist as demokrat; as malësor as gangster; as i ditur as injorant; as islamik as perëndimor; as breshkë as ari… Një dyshe e neveritshme e ngjizur që prej fillimit: Berishë- Metë. Por koha i bloi siç bluan mulliri.Cfare ti thote basha ketij o loqja e salihut qe kerkon qe ky të takoje lulzimen

 8. Keta te dy Jane gei.
  Djali i thot babait babà un jam gei babai i thot Djalit ti a ke Ferrari djali i thot jo babai i thot ateher nuk je gei
  Djali i thot perseri une jam gei babai i thot Djalit a ke jaht ne det Djali i thot jo ateher me babin je rikion.
  Prandaj keta te dy jan gei jan hajduter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.