• |
ide | kryesore

Sherri në Tiranë/ I plagosuri me thikë një 15-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr mes të miturish ka ndodhur në Tiranë këtë mbrëmje.


Një 15-vjeçar mësohet se është plagosur me thikë. Në këtë foto, adoleshenti i plagosur shihet i shtrirë në tokë.


Shumë njerëz kanë parë skenën e rëndë. Menjëherë aty janë gjendur edhe shërbimet e policisë.

Forcat policore kanë rrethuar zonën dhe po hetojnë shkaqet e plagosjes.

Po ashtu, është duke u punuar për të identifikuar dhe arrestuar përgjegjësit e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu